Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 13-01-2020 07:35   Güncelleme : 13-01-2020 07:35

Gültekin ve Küçüktuna’dan gazetemize ziyaret

Gültekin ve Küçüktuna’dan gazetemize ziyaret

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin ve Niğde İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar.
GÜLTEKİN: GAZETECİLİK YÜZYILIN EN ÖNEMLİ UNSURLARINDAN
Niğde Milletvekili Selim Gültekin ziyarette yaptığı açıklamasında, “Doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmek gelişen teknoloji ile özellikle içerisinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli unsurlarından birisi haline gelmiştir. Dünya genelinde gerçekleşen olayların ve ortaya çıkan bilgilerin, ulusal ve uluslararası kamuoyu nezdinde doğru bir şekilde paylaşılması  büyük önem arz etmektedir.
Aziz milletimiz de saygı değer basın mensuplarımızın da büyük çabasıyla doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmektedir. Bu vesileyle, bizleri aydınlatan, doğru bilgi ile buluşturan, ilkeli ve ahlaki duruşlarıyla mesleki ilkelerden ayrılmadan, bu ulvi görevi icra eden bütün basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesile ile sizin ve gazete çalışanlarınızın Her bir basın mensubumuzun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, bu zorlu çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.
KÜÇÜKTUNA: YEREL BASIN ŞEHRİMİZE DEĞER KAYIYOR
Niğde İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ise; “Yerel gazetelerimiz ilimizin sosyal kültürel ve ekonomik gelişmesine gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlamaktadırlar. İlkeli, doğru ve tarafsız bir yayın anlaşıyışya yayın yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA