Advert
SAĞLIK
Giriş Tarihi : 26-12-2019 08:03   Güncelleme : 26-12-2019 08:06

Acil Servise modern dokunuş

Acil Servise modern dokunuş

Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vatandaşlara daha iyi sağlık hizmeti verilebilmesi için hastanenin Acil Servisinde revizyona gidildi. Günlük 1500 kişiye hizmet veren Acil Servis’te yaşanan yenilenme sonrasında daha kaliteli ve konforlu hizmetin vatandaşlara sunulacağı belirtildi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Günaydın, “Niğde ilimizde acil servislerde günde en az 1500 vatandaşa hizmet veren hastanemizde öncelikli olarak yeşil alan, sarı alan, kırmızı alan ayrımının tam anlamı ile yapılması, pansuman ve enjeksiyon odası, müşahede odalarının dizaynı, travma odasının yeniden revize edilmesi, bekleyebilecek hastalar için yeşil alan polikliniklerinin oluşturulması, bekleyemeyecek kritik hastalar içinse doktorların muayene edebileceği sarı alan muayene alanının oluşturulması ve müşahede odası revizyonu kararlarının alınmasıyla hastanenin Acil Servisinde daha kaliteli ve konforlu hizmet sunulmaya devam ediliyor” ifadelerini kullandı.
İKİNCİ TOMOGRAFİ CİHAZI HİZMETE GİRDİ
 Acil servisin yıpranan zemin döşemesi Sağlık Bakanlığımızın istediği kriterlere tam olarak uygun hale getirildiğini dile getiren Başhekim Günaydın, acil serviste tomografi odası oluşturarak hastanemizde 2. Tomografi cihazını hizmete sunduk, acil serviste hizmet veren hekim ve personele yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA