Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 08-10-2019 07:46   Güncelleme : 08-10-2019 07:46

7’den 70’e spora davet

7’den 70’e spora davet

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri, protokolün ve sporcuların katıldığı kortej yürüyüşü ile başladı. ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında Niğde Cumhuriyet Meydanında başlayan kortej yürüyüşü Bor Caddesi üzerinden 5 Şubat Kapalı Spor Salonu önünde son buldu. 
NİĞDE’DE SPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK

‘Amatör Spor Haftası’ programında konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü “Sporun toplum içerisinde birleştirici bir gücü olduğunu göz ardı etmemeliyiz. Amatör sporun gençlerin hayatında önemli bir yer tuttuğuna inandığım, onların hayatını düzene koyan ve sağlıklı yaşam içerisinde etkin rol oynayan İl Müdürlüğümüzün spor branşlarında bugün itibariyle 28 bin 903 lisanslı sporcumuzun bulunduğunu ve bu sayının her geçen gün artacağını, Niğde’de sporun hak ettiği yeri bulacağını, sporun yaşam tarzı haline getirileceği bir nesil yetiştirme çabası içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. ‘Amatör Spor Haftası’ münasebetiyle yediden yetmişe herkesi spor yapmaya davet ediyor, hafta boyunca gerçekleştirecek olduğumuz etkinliklerde beraber olmak ümidiyle bütün sporseverleri tesislerimize bekliyoruz. Amatör spor haftası tekrardan kutlu olsun” dedi.
Yürüyüş sonrası etkinlikler 5 Şubat Kapalı Spor salonunda devam etti. Program, amatör sporcular kendi branşlarındaki spor faaliyetlerinden gösterilerle sundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA