Advert
ÇAMARDI HABERLERİ
Giriş Tarihi : 07-09-2019 08:01   Güncelleme : 07-09-2019 08:01

Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz

Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz

Çamardı Kaymakamı İsmail Demirtaş başkanlığında 2019-2020 eğitim öğretim yılı okul güvenliği toplantısı yapıldı.
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam İsmail Demirtaş'ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Özcan Arsal, İlçe Emniyet Amiri Eren Özer, Milli Eğitim Müdür V. Sinan Savran, okul müdürleri ve okul-aile birliği başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Demirtaş, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını söyledi. 
Alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla mücadelede kesin kararlı olduklarını belirten Demirtaş, “Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol edeceğiz. Okulların açılış ve kapanış saatlerinde emniyet güçlerimizden irtibat görevlisi orada olacak. Ayrıca, öğrenci yurtlarının eksiklikleri de tespit edilip giderilecek. İlçemizin eğitim kalitesini daha da ileri seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz.” dedi. 
Toplantı, İlçe kaymakamı ve katılımcılar arasında, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında okullarda alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşülmesi ile sona erdi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA