Advert
NÖHÜ HABERLERİ
Giriş Tarihi : 29-08-2019 08:40   Güncelleme : 29-08-2019 08:40

Rektör Kar, Naci Ağbal’ı ziyaret etti

Rektör Kar, Naci Ağbal’ı ziyaret etti

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi (NÖHÜ) Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar ile Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a, NÖHÜ’nün genel durumu, üniversite tarafından yapılan yatırım projelerinin son durumu ve üniversitenin sahip olduğu Ar-Ge altyapısı ile ilgili bilgiler verdi.
Rektör Kar görüşmede ayrıca, NÖHÜ’nün Tıp Fakültesi Morfoloji binasının bu yıl içinde tamamlanıp 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında kullanıma açılması için Naci Ağbal’a, Yatırım Hızlandırma Bütçesinden ek ödenek taleplerini de iletti.
Ağbal ziyaret ile ilgili açıklamasında, Tıp Fakültesi Morfoloji binasının yıl içinde tamamlanması adına devlet imkanları dâhilinde üniversitemize yardımcı olacaklarını belirtti. Ziyaret sonunda NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a teşekkür etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA