Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 16-04-2019 07:19   Güncelleme : 16-04-2019 07:19

Muhtarlığı Kazandı Köylüye Yemek Dağıttı

Muhtarlığı Kazandı Köylüye Yemek Dağıttı

Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Gökbez köyünde 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde muhtar seçilen Mustafa Ünal muhtarlığı kazanması sonrası köyde birliktelik yemeği düzenledi.
31 Mart günü yapılan mahalli idareler seçiminde Gökbez Köyü muhtarlık seçimi kazanarak mazbatasını aldı. Mazbatasını aldığı gün köy meydanına kurduğu sofralarla köylülerine yemek veren muhtar Mustafa Ünal, köylülerden tam not aldı.
Seçimlerden önce mazbatasını alır almaz yemek dağıtacağı konusunda kendi kendi kendine söz verdiğini söyleyen Ünal, " 31 Mart mahalli İdareler seçiminde muhtarlığı kazandım. İlk iş olarak köylülerime yemek verdim. Bu da köylülerim tarafından çok olumlu karşılandı. 5 sene boyunca köyüme hizmet nasip oldu. Hep birlikte köyümüze hizmet edeceğiz" . 
Gökbez Köyü Muhtarı Mustafa Ünal; “Düzenlemiş olduğu birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğimize katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Muhtarlar kendi bölgelerinde vatandaşların büyük desteğini alarak seçilen insanlardır. Seçen halkımızda muhtarlarımızdan her zaman hizmet beklemiştir. Az yada çok her muhtar arkadaşımızın bulunduğu yerlere hizmet edebilmek için var gücüyle çalıştığını biliyorum. Umarım bu birliktelik her zaman böyle güçlü olur" .

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA