Niğde’de vatandaşlar, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu’nda oynanan Türkiye ile Çekya karşılaşmasını, Niğde Belediyesi tarafından kurulan dev ekrandan takip etti.
Niğde Belediyesi, A Mili Futbol Takımımızın Çekya ile oynadığı önemli maç için Ömer Halisdemir Meydanı’na dev ekran kurdu. Çok sayıda vatandaş, milli heyecana Niğde Belediyesi’nin kurduğu dev ekranda ortak oldu.
Milli Takımımızın ay yıldızlı formalarını giyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve eşi Duygu Özdemir Ömer Halisdemir Meydanı’na gelerek, vatandaşlarla birlikte milli takımımızı destekledi.
Karşılaşma öncesinde platforma çıkarak vatandaşlara hitap eden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyespor’un 3’ncü Lige yükselmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Konuşması sık sık sloganlarla ve alkışlarla kesilen Başkan Özdemir, Niğde’de spor adına da güzel şeylerin olduğuna vurgu yaptı. Başkan Özdemir; ‘’Niğde’miz için 2024 yılı zafer yılı olarak başladı. İnşallah bugün milli takımımızla da bu zaferi taçlandıracağız. Milli takımımızı s onuna kadar desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Türk Milli Takımının Çekya’yı 2-1 yenerek bir üst tura çıkmasının ardından vatandaşlar sloganlar atarak sevinç gösterisinde bulunurken, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve eşi Duygu Özdemir de vatandaşların coşkusuna ortak oldu.
(Salih ALPTEKİN)

Whatsapp Image 2024 06 27 At 15.59.26

Niğde Belediyespor 9 futbolcu ile yollarını ayırdı Niğde Belediyespor 9 futbolcu ile yollarını ayırdı

Whatsapp Image 2024 06 27 At 15.59.26 (4)

Whatsapp Image 2024 06 27 At 15.59.27

Editör: Niğde Haber