Niğde’ye yeni hakim ve savcı atamaları yapıldı Niğde’ye yeni hakim ve savcı atamaları yapıldı

Niğde’nin Bor İlçesi Ticaret Ve Sanayi Odası (BORTSO) meclis üyeleri, Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde meclis üyeleri bilgilendirme seminerine katıldı.
BORTSO Başkanlığı konuyla ilgili kurumsal sosyal medya hesabından; ‘’Bor Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis üyeleri olarak 01 - 02 Haziran 2024 tarihleri arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenen meclis üyeleri bilgilendirme seminerine katılım sağladık.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ da, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. Hisarcıklıoğlu seminerde yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine dikkat çekerek, bu bilgilendirme seminerlerinin, meclis üyelerinin içinde bulundukları kurumu daha yakından tanımaları için çok güzel bir fırsat olduğunu söyledi.
Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerinin il ve ilçelerinin kanaat önderi olduğunu belirtirken, bu toplantılarda elde edilen kazanımların meclis üyelerince kendi bölgelerinde üyelerle paylaşılmasını tavsiye etti.
TOBB Başkanı, iş dünyası için mevcut imkânlar hakkında bilgilendirilme yapılmasının ve tabandaki sorun ve isteklerin ilgili birime aktarılmasının bu işin esasını oluşturduğunu bildirdi. Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerinden birbirlerini ötekileştirmemelerini, farklılıkları kabullenmelerini istedi.” Bilgilendirmesinde bulundu.
(Dahi GEDİK)

Editör: Niğde Haber