“IPARD 3” ikinci çağrı bilgilendirme toplantısı yapıldı “IPARD 3” ikinci çağrı bilgilendirme toplantısı yapıldı

Niğde Belediyesi, Ramazan ayının son mahalle iftarını 4 Nisan Perşembe günü Şehit Ömer Halisdemir Meydanında verecek.
Yeniden Niğde Belediye Başkanlığına seçilen Emrah Özdemir, seçimlerin ardından düzenlenecek olan “Büyük İftar Sofrasında” orucunu vatandaşlarla birlikte açacak.
Niğde Belediyesinin, 11 ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayının başlangıcından bu yana 7 ayrı noktada iftar sofrası açan Niğde Belediyesi, 8’inci Mahalle İftar Sofrasını Ömer Halisdemir Meydanında açacak.
31 Mart Yerel seçimlerinin ardından, ilk kez Büyük İftar Sofrasında vatandaşlarla bir araya gelecek olan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, etkinliklerle dolu dolu geçecek olan ‘Büyük Buluşmaya’ tüm vatandaşları davet etti. Bu arada Niğde Belediyesinin, Ramazan ayının manevi iklimini yaşatmak amacıyla düzenlediği Ramazan etkinlikleri de büyük ilgi görüyor.
Ramazan ayının başlangıcından bu yana düzenlenen etkinlikler kapsamında, ünlü yazar, sanatçı ve akademisyenlerin katılımıyla Ramazan sohbetleri, söyleşiler düzenlenmişti.
Etkinlikler; meddah gösterileri, tasavvuf müziği konserleri, çocuklara ve yetişkinlere yönelik yarışmalar, ilahiler, orta oyunları, mini clup gösterileri, skeçler ve Hacivat-Karagöz gösterileri de Ramazan ayının sonuna kadar devam edecek.
(Dahi GEDİK)

Editör: Niğde Haber