TGK mesleki sorunların çözümü için start verdi TGK mesleki sorunların çözümü için start verdi

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kayak Şampiyonasından 2 altın madalya ile dönen Niğde Belediyespor Kulübünün başarılı sporcusu Ebru Tuncer’i tebrik ederek, milli sporcuya 21 Şubat’ta Estonya’da başlayacak olan Gençler Dünya Şampiyonasında başarı diledi.
Niğde Belediyespor Kulübü sporcularından, Niğde’nin gururu Ebru Tuncer, Erzurum’da düzenlenen Kayak (Biatlon) Türkiye Şampiyonasında 2 altın madalya birden kazanmayı başardı.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 11.59.54

Şampiyonluklara abone olan Niğdeli milli sporcu Ebru Tuncer, 14-16 Şubat tarihleri arasında, 13 ilden 94 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Kayak şampiyonasında, 19 yaş üstü kadınlar kategorisinde rakiplerini geride bırakarak zirvedeki yerini aldı. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyespor Kulübü sporcularından Ebru Tuncer’i ulusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettiği başarılarından dolayı tebrik etti.
SIRADA DÜNYA ŞAMPİYONASINA VAR
Ebru Tuncer’in yarın (21 Şubat 2024) Estonya’da başlayacak olan ve yaklaşık 10 gün sürmesi öngörülen Gençler Dünya Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandıklarını belirten Belediye Başkanı Özdemir; ‘’Milli sporcumuz Ebru Tuncer’i başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ülkemizin, Niğde’mizin ve Niğde Belediyespor’umuzun milli gururu haline gelen Ebru Tuncer’in başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.
SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK
Niğde Belediyesi bünyesinde kurdukları Niğde Belediyespor Kulübünün farklı branşlarda önemli başarılara imza attığına değinen Belediye Başkanı Emrah Özdemir; ‘’Hem ferdi müsabakalar hem de takım halindeki müsabakalarda mücadele eden sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
Öte yandan Antrenör Mustafa İlçin Milli Sporcu Ebru Tuncer’i başarılarından dolayı tebrik ederek, Tuncer’in 21 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Estonya’da gerçekleştirilecek olan Gençler Dünya Şampiyonasında da başarılı sonuçlar alacağına inandıklarını ifade etti.
(Dahi GEDİK)