NİĞDE’NİN 573 PROJESİNİN TAMAMI ONAYLANDI (VİDEO HABER) NİĞDE’NİN 573 PROJESİNİN TAMAMI ONAYLANDI (VİDEO HABER)

Niğde’nin Altunhisar İlçesinde AK Parti'den Belediye Başkanı seçilen Neşet Doygun, doğum gününe denk gelen devir- teslim töreninin ardından göreve başladı.
Altunhisar Belediyesi önünde belediye çalışanları, AK Parti mensupları ve kasaba sakinleri yeni belediye başkanı Neşet Doygun'u alkışlarla karşıladı. Kalabalığı tek tek selamlayan Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun'u, okunan duaların ardından makam odasında önceki dönem belediye başkanı Vedat Kirazcı ağırladı. Dostane ortamda geçen devir-teslim töreninde duygusal anlar da yaşandı.
DOYGUN: OY VERENE DE VERMEYENE DE KAPIMIZ AÇIK
Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun; ‘’Değerli arkadaşlar biliyorsunuz bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında bizlere destek olan Altunhisarlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Gelmiş geçmiş tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ölenlere Allahtan rahmet, kalanları sağlık diliyorum. İnşallah ilçemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Bizler de en iyi hizmeti yapmak dileğiyle sizlerle beraber çalışacağız. Ben, değil biz olacağız. Oy veren de vermeyen de herkese kapımız açık. Saygı ve hürmetlerimi sunuyorum" dedi.
KİRAZCI: RABBİM ÇIKTIĞI YOLDA GÜÇ VERSİN İNŞALLAH
Belediye makam odasında açıklamalarda bulunan önceki dönem belediye başkanı Vedat Kirazcı, "2019 yılından bu yana ilçemizdeki sorunları çözebilme adına projelerimizi gerçekleştirdik. Halkın teveccühü ile Neşet Bey seçimi kazandı. Saygı duymak lazım. İlçemiz için yapılacak işlerde de arkasında olacağımızı beyan etmek istiyorum. Memleketimize hizmet noktasında yaptığımız yarışı Neşet Bey kazandı. Biz de elimizden geldiği kadar projelerin arkasında olacağız. Rabbim çıktığı yolda güç versin inşallah”
BAŞKAN DOYGUN GÖREVİ DOĞUM GÜNÜNDE DEVRALDI
Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun, devir-teslim töreninin hem cuma gününe denk gelmesi, hem kadir gecesi olması, hem de doğum günü olması nedeniyle ayrıca bir mutluluk yaşadığını belirtti. Mübarek günlere bir de doğum gününün eklendiğini belirten Doygun, tesadüfen denk gelen günlerin iyi niyetinin bir tezahürü olduğunu vurguladı. Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun, geçtiğimiz gün mazbatasını almıştı.
(İbrahim UGUN)

Whatsapp Image 2024 04 05 At 13.45.12