Kayıp olarak aranan şahsın cesedi evin temelinde çıktı Kayıp olarak aranan şahsın cesedi evin temelinde çıktı

Adana'da bir kişinin boşanma aşamasındaki eşi ve ailesinden 3 kişiyi katlettiği o görüntüler ortaya çıktı. Mahalle sakinlerinin 'Hakim yapma' diye bağırması dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre merkez Seyhan ilçesi Gülbahçesi Mahallesi 13422. Sokak'ta meydana gelen olayda, Hakim A. ile evli olan Şükran A., şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmaya karar verdi. Ailesinin evinde yaşamaya başlayan Şükran A., bu sırada dünyaya gelen 3 aylık evladı Deniz'i babasına göstermedi.  Damat Hakim A., öğle saatlerinde eşi Şükran A. ile görüşmek için kayınbabasının evine gelerek, ‘Bana çocuğumu neden göstermiyorsun?’ diyerek tartışmaya başladı ve belindeki tabancasını çıkararak önce eşi Şükran A’yı, daha sonra kaynanası Leyla A., kayınbabası Turgut E. ve kayınbiraderi Muhammed E.'ye kurşun yağdırdı. 4 kişi olay yerinde hayatını kaybederken, Hakim A babası Şerif A. ile birlikte bebeğini alarak 81 EM 836 plakalı otomobille olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.
Cinayet anı kamerada
Diğer yandan Hakim A.'nın cinayeti işlediği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde mahalle sakinlerinin "Hakim yapma" diye bağırdığı, bu sırada Hakim A.'nın otomobiline gidip silahını doldurup yerde yatan eşine tekrar ateş ettiği görüldü.
(İHA)

Aa2

Editör: Niğde Haber