Advert

Belediye Fen İşleri Müdürü Yasin Yüksel Dünya Evine Girdi

Belediye Fen İşleri Müdürü Yasin Yüksel Dünya Evine Girdi
Belediye Fen İşleri Müdürü Yasin Yüksel Dünya Evine Girdi Tuncay Aytaş
Bu içerik 280 kez okundu.

Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürü Yasin Yüksel ve Nilay Peker, Bahar düğün salonunda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Niğde  Belediye Başkan Rifat Özkan'ın  kıydığı nikahta şahitlikleri ise AK parti Niğde milletvekilleri Selim Gültekin ve Yavuz Ergun  yaptı. Çok sayıda katılımcılar genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.
Emekli öğretmen ve AK Parti Niğde İlçe yönetim kurulu üyesi Davut Yüksel'in  oğlu Yasin Yüksel, Nila Peker ile hayatını birleştirdi. Bahar düğün salonunda yakınları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı gelen konuklar ise doyasıyla oynarken, damadın babası Davut Yüksel’in mutluluk gözlerinden okunuyordu. Resmi nikahlarını Belediye başkanı Rifat Özkan'ın kıydığı ve şahitliklerini AK Parti Niğde Milletvekilleri Selim Gültekin ve Yavuz Ergun yaptığı düğüne AK Parti il Başkanı Mahmut Peşin, İlçe başkanı Ömer Kılıç AK Parti Belediye başkan adayı Emrah Özdemir AK Parti İl disiplin başkanı Hüseyin Gökdemir, ilçe yönetim kurulu üyesi Mikail Erkan, Yusuf Güleç ve çok sayıda konuklarda damat Yasin Yüksel ve Nilay Peker'i yanlız bırakmadı. Niğde Haber olarak bizler de genç çifte bir ömür mutluluk diliyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda