Advert

Katırcıoğlu; Bilgi Bölüşüldükçe Artan Hazinedir

Katırcıoğlu; Bilgi Bölüşüldükçe Artan Hazinedir
Katırcıoğlu; Bilgi Bölüşüldükçe Artan Hazinedir Tuncay Aytaş
Bu içerik 214 kez okundu.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) ile Ahiler Kalkınma öncülüğünde “ Niğde Bilgi Festivali (BİLFEST) etkinliği Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 1923 nolu salonda yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde gerçekleştirilen Niğde Bilgi Festivali (BİLFEST) etkinliğine Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Ak Parti Milletvekilleri Yavuz Ergün ve Selim Gültekin, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna,  İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve davetliler katıldı.
Niğde Bilgi Festivali (BİLFEST) etkinliğinin açılış konuşmasını yapan NİTSO Başkanı Şevket Katırcıoğlu; “Büyük işler başarmak için bilgi ve cesaret gerekir. Sadece bir iyi vardır bilgi, sadece bir kötü vardır cehalet. Bilgi sonsuza dek cehaleti yönetecektir. Bilgi ruhun gıdasıdır, bilgi kudrettir. Bilgi bölüşüldükçe artan hazinedir. Bir şeyi gerçekten bilmek onu paylaşmaktır. Şimdi hep birlikte bilgi paylaşımlarına şahitlik edeceğiz. Geleceğin dünyasında iletişimin nasıl olacağını iş insanı olmak için bu günden kendimizi nasıl yatırım yapabileceğimizi bilgi festivalimizi değerlendirip onların güzel sunumlarını dinleme fırsatı bulacağız” dedi.
Niğde Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Şevket Katırcıoğlu’nun konuşmalarından sonra İletişim Danışmanı Eğitmen Defne Sarısoy’un sunumuyla  İzgören Akademi Eğitmeni - Yazar Ahmet Şerif İzgören, Yıldız Holding Operasyonel Mükemmelik Direktörü İnan Acılıoğlu, Eğitmen ve Yazar Bora Özkent’in sunumlarıyla program sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda