Advert

Polisten Okul Önlerinde Uygulama

Polisten Okul Önlerinde Uygulama
Polisten Okul Önlerinde Uygulama Tuncay Aytaş
Bu içerik 266 kez okundu.

Niğde Emniyet Müdürlüğü okul önlerinde güvenli okul uygulaması kapsamında Niğde'de ilkokul, ortaokul ve liselerde sabah, öğlen, akşam giriş-çıkış saatlerinde uygulama yaptı. Alınan önlemler öğrenci ve aileleri sevindiriyor. 
Polis, bu görevleri sırasında öğrencilerin okullarına rahat bir şekilde gidip gelmelerini sağlıyor.  Okulla ilişkisi olmayan gençlerin öğrencileri rahatsız etmeleri önleyen Polis Ekipleri, okul önlerinde hareketliliği okul giriş-çıkış saatleri öncesi ve sonrasında Yunus ekipleri ve sivil ve resmi ekipler kontrollerine devam ederken, Öğrencileri rahatsız edecek her türlü tehlikeye karşı önlem alan Polis, öğrencilerden ve ailelerden takdir topluyor. 
Öğrenciler, alınan önlemlerle birlikte kendilerini daha güvende hissettiklerini belirterek, önlemler sayesinde okullara daha güvenli ve huzurlu bir şekilde geldiklerini söylediler.  Aileler ise, Polis ekiplerine teşekkür ederek, polislerin bu uygulamasıyla okullarda huzurlu bir ortam oluştuğunu, çocuklarının okula gönderirken güven içerisinde oldukları bilmelerinin kendilerini de mutlu ettiğini ifade ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda