Advert

Vali Şimşek Öğrencilere Bağlama Çaldı

Vali Şimşek Öğrencilere Bağlama Çaldı
Vali Şimşek Öğrencilere Bağlama Çaldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 279 kez okundu.

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim veren bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek, incelemelerde bulunan Vali Yılmaz Şimşek, müzik bölümünden öğrencilerle bağlama çaldı.
Ziyaretleri esnasında İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’dan merkez hakkında bilgi alan Vali Şimşek, kurum yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek okulun yürüttüğü çalışmalar hakkında bir süre sohbet etti.
Derslikleri tek tek gezerek öğrencilerle bir araya gelen Vali Yılmaz Şimşek, Ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece alan projelerle yakından ilgilenerek öğrencileri tebrik etti. Merkezdeki müzik bölümünden öğrencilerle enstrüman çalan Vali Şimşek daha sonra yaptığı açıklamasında, “Merkezimiz, okulöncesi, ilköğretim ve orta öğretime devam eden ve özel yeteneği olduğu keşfedilen öğrencilerimize, okullarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin bilincinde olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak için destek eğitimi vermek üzere açılmıştır. Çocuklarımızın yeteneklerini görmek ve böylesine güzel şeyler ortaya koymaları bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Burayı gezerken öğrencilerin heyecanı, yetenekleri ve isteklerine kayıtsız kalmak mümkün değil. Öğrencilerimizi gördükçe geleceğe dair umudum artıyor” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda