Advert

Rektör Muhsin Kar’dan 10 Kasım Mesajı

Rektör Muhsin Kar’dan 10 Kasım Mesajı
Rektör Muhsin Kar’dan 10 Kasım Mesajı Tuncay Aytaş
Bu içerik 215 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Rektör Kar, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sadece Türk Milleti’nin değil, dünyanın da saygı, sevgi ve takdirini kazanmış bir lider olarak, kurucusu olduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığı ve devamlılığı için elinden gelen her türlü çabayı göstermiştir.
Atamız ve silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizin büyük bir inanç ve kararlılıkla, çok zor şartlar altında kurarak bizlere emanet ettikleri Cumhuriyetimizi korumak ve yükseltebilmek için aklın, bilimin ve çağdaşlığın yolundan ayrılmayacağız. Mustafa Kemal Atatürk, ileri görüşlülüğü, kararlılığı ve vatan sevgisiyle yolumuzu her daim aydınlatmaya devam edecektir.
Bu duygularla; Türk Milleti’nin kaderini yönlendiren Milli Mücadelenin önderi, dünyanın en büyük lider ve kahramanlarından, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 80. Yılında saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda