Advert

Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı
Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 221 kez okundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek başkanlığında Valilik toplantı salonunda uyuşturucuyla mücadele toplantısı gerçekleştirildi.
Niğde valiliği toplantı salonunda Vali Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleştirilen Uyuşturucu İle Mücadele toplantısına  Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutanı Alsay Garip Gümüş, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, sağlık İl müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu, Gençlik Spor il Müdürü Harun Turhan ve İl Özel İdaresi Genel sekreteri Ali Nebol’ün katıldı.
Toplantıda konuşan Vali Şimşek; “‘. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir önem arz eden uyuşturucuyla mücadele konusunda bizlere büyük görevler düşmektedir. Özellikle kolluk kuvvetlerimizin gerek mevcut NARKO timlerle gerekse alacakları diğer kolluk önlemleri ile uyuşturucuyla mücadele faaliyetlerini etkin bir şekilde yürütülmesini sağlayacaklardır. Uyuşturucu ile mücadele sadece kolluk kuvvetleri ile yapılacak bir mücadele olmadığına vurgu yaptı.  
Tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra toplumunda bu konu üzerinde hassasiyet ile durması gerektiğini söyleyen Vali Şimşek, “bundan sonraki süreçte herkesin daha fazla gayret göstererek, uyuşturucu ile mücadelede daha fazla yol almak istiyoruz” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda