Advert

Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti

Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti
Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti Tuncay Aytaş
Bu içerik 159 kez okundu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.
Yarışmalar küçük, yıldız, genç ve büyük kız-erkek kategorilerinde yapıldı. Toplam da 232 sporcu yarışmalara katılarak koştular. Çekişmeli geçen yarışmalarda ferdi sıralamada ilk 4’te yer alan sporcular ilimizi temsilen 10 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros müsabakalarında yarışacaklardır.
İlk 3’te yer alan sporculara ödüllerini Besyo Müdürü Doç. Dr. Serkan İbiş, Atletizm İl Temsilcisi Yar. Doç.Dr. Sedef Habiboğlu, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Özgüven, Öğretim Görevlisi Ali Tunç ve Milli Takım Atletizm Antrenörü Ahmet Yavuz taktim ettiler.
İLK 3’TE YER ALAN SPORCULAR;  

KÜÇÜK KIZLAR

1.Yaren KAHRAMAN                      23 Nisan Havacılar O.O.

2.Nilay ÖZDEMİR                             Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Yaren ÖZMEN                               Alay Şehit Oktay Önder O.O.
 

KÜÇÜK ERKEKLER

1.Samet ÖZBAKİ                              Alay Şehit Oktay Önder O.O.

2.Cafer Can AKÇAKOCA Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Kadir Can TIKIR                             5 Şubat O.O.

YILDIZ KIZLAR

1.Semanur ATEŞ                              5 Şubat O.O.

2.Ebrar TİPİ                                        19 Mayıs O.O.

3.Aleyna ÖZDEMİR                         23 Nisan Havacılar O.O.

YILDIZ ERKEKLER

1.Mustafa TOKGÖZ                        5 Şubat O.O.

2.Muhammed Emin TİPİ               19 Mayıs O.O.

3.Bera Beren YÜCEER                    Şehit Varol Tosun O.O.

GENÇ KIZLAR

1.Şevval ÖZDOĞAN                        Niğde Atatürk Anadolu Lisesi

2.Aleyna TOK                                    15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Songül SOYLU                15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

GENÇ ERKEKLER

1.Mehmet Sefa TIKIR                     15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

2.Emirkal ÖZDEN                             15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Durmuş Ali ALTUNTAŞ               Mimar Sinan Mtal.

BÜYÜK KIZLAR

1.Kader YILDIRIM                            Besyo

2.Seda BUDAK                                  Besyo

3.Aynur ŞENOL                 Besyo

BÜYÜK ERKEKLER

1.Tolunay ERTAŞ                              Besyo

2.Ahmet YALNIZ                               Besyo

3.Ahmet GÜMÜŞDERE  Besyo

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda