Advert

Bor'lu Hayırseverden Tekerlekli Sandalye

Bor'lu Hayırseverden Tekerlekli Sandalye
Bor'lu Hayırseverden Tekerlekli Sandalye Tuncay Aytaş
Bu içerik 303 kez okundu.

Bor’da uzun süredir bedensel engelli, yürüme güçlüğü çeken, yatağa bağımlı yaşayan (92) Pembe teyze, özlemini çektiği tekerlekli sandalyesine kavuştu.
Bor'lu hayırsever işadamı tarafından alınan tekerlekli sandalye Bor Harım Mahallesi Muhtarı Ali Önsay, tarafından ihtiyaç sahibi 92 yaşındaki Pembe Çorum adlı yaşlı teyzeye teslim edildi.
Kendisine anlamlı yardımda bulunan Pembe Teyze, değerli Borlu hayırsever işadamına teşekkür ederek, hayır dualarında bulundu.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Muhtar Önsay,” Herkesin tanıyıp bildiği sevilen hayırsever iş adamımız, doğup büyüdüğü ve hiç bağını koparmadığı topraklara olan sevgi ve özlemi uzun yıllardır hiç aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz 1 Ekim Yaşlılar Gününde ki Bor ziyareti özel gezisiyle de Bor’daki yaşlıları ziyarette bulunmuş, yaşlıların ihtiyaçlarını giderip, hediyelerle yaşlı teyze, anneler ve kardeşlerimizin gönüllerini de alarak, onlara yalnızlık hissettirmeden sıkıntılarına ortak olup, eskiden beri kimsesizlerin kimsesi olmaya çalışmaktadır. Eğitimden, sağlığa yönelik her yerde o var!
Sağ olsun kendisi işlerinden fırsat buldukça beni sıkça arar ve yoksul ihtiyaç sahibi olanlar var mı, nasıl iyiler mi, bir ihtiyaçları var mı? Diye hep sorar.
“Ali Muhtarım, bedenim gurbette ama, kalbim hep oralarda ben onların hayır dualarıyla mutlu oluyorum. Ben çocukluk ve gençliğimde çok yoksulluk çektim, sıkıntılar içerisinden büyüdüm. Allah’a bin şükür şu an o zamanlardan daha da iyiyim. Yokluğu, fakirliği iyi bilirim” der ve elinden geldiğince onlara yardımcı olmaya çalışır. Değerli İşadamının bu hayırsever davranışının diğer varlıklı hemşerilerimize örnek olacağını da düşünmekteyiz. Varlıklı hayırsever hemşerilerimizin bizleri arayıp gerçekten ihtiyaç sahibi fakir vatandaşlarımızın hayata tutunmasına destek verilmesine yardımcı olmalarını bekliyoruz. Tüm ihtiyaç sahibi yoksul vatandaşlarımıza destek ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” izmir rus escort.      

   

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu