Advert

Ulukışla Kaymakamından Çiftehan Köyüne Ziyaret

Ulukışla Kaymakamından Çiftehan Köyüne Ziyaret
Ulukışla Kaymakamından Çiftehan Köyüne Ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 204 kez okundu.

Niğde Ulukışla İlçe Kaymakamı Arif Oltulu ve kurum amirleriyle birlikte Çiftehan Köyünün ziyaret ederek vatandaşların istek talep ve sorunlarını dinledi. Köyleri ziyaret ederek sorunları yerinde takip eden Kaymakam Oltulu, Çiftehan  köyünü ziyaretinde muhtar ve vatandaşlardan köy hakkında bilgi aldı.
Ziyareti hakkında açıklama yapan Kaymakam Arif Oltulu, köy konağında muhtar ve aza heyeti ile bir araya gelerek köylünün sorunlarını tespit edip çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını söyledi.
Devletin vatandaşın ayağına gittiğini ifade eden Oltulu, şöyle konuştu: "Köylerde ziyaret sırasında şehit ailesi veya gazi varsa ziyaret ediyoruz. Ziyaretler kapsamında ortak sorun olarak yol ve elektrikten şikayetleri olduğunu tespit ettik. Çok faydalı ziyaretler olduğunu düşünüyoruz. Diğer köylerimizi de ziyaret edeceğiz. Bugün Çiftehan köyümüzde Jandarma Karakol Komutanlığı, Çiftehan Lisesi, Çiftehan Ortaokulu ve Sağlık Ocağını ziyaret ettik ve oradaki çalışanların ve vatandaşların sorunlarını ayaklarına varıp dinledik” dedi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda