Advert

NESOB’dan Meclis’e Çıkarma

NESOB’dan Meclis’e Çıkarma
NESOB’dan Meclis’e Çıkarma Tuncay Aytaş
Bu içerik 134 kez okundu.

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) giderek Niğde milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
NESOB Başkanı Alim Yeşil ve Yönetim kurulu üyeleri , Meclisteki temasları sırasında, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergün, ve Selim Gültekin’i, CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer’i ve aslen Niğdeli olan MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’u makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.
Ziyaretler sırasında konuşan NESOB Başkanı Alim Yeşil, Niğde’yi parlamento da temsil eden milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti yaparak görevlerinde başarılar dilediklerini söyledi.
Yeşil, ziyaretlerde esnaf teşkilatının sorunlarına yönelik olumlu çalışmalarından dolayı milletvekillerine teşekkür ettiklerini kaydetti. Yeşil, "Gerek Niğde’de esnaf ve sanatkârın sorunlarının çözümü, gerekse Türkiye genelindeki esnafların sorunlarının çözümü adına Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında Niğde’yi temsilen olumlu çalışmalarından dolayı tüm Milletvekillerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda