Advert

PTT 178’inci Kuruluş Yıldönümü Kutluyor

PTT 178’inci Kuruluş Yıldönümü Kutluyor
PTT 178’inci Kuruluş Yıldönümü Kutluyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 398 kez okundu.

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 178’inci yıl dönümü nedeniyle Niğde PTT’de 178. Müşterisi olan Naci Demir’e pul koleksiyonu ve saat hediye edildi.
Niğde’de Posta Telgraf Teşkilatı’nın 178’inci kuruluş yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.  Niğde Başmüdürlüğü tarafından postaneden işlem yaptırmak için gelen ve 178’inci sıra numarasını alan vatandaşa 178 yıl anısına hazırlanan bir paket ve saat hediye verildi.
PTT Teşkilatının Kuruluşunun 178. yıldönümü etkinlikleri kapsamında PTT Başmüdürü Bedri Evran gazetecilere yaptığı açıklama da; “kesintisiz olarak 178 yıldır hizmetlerini sürdüren ve bu hizmetlerini sürdürürken vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak vatandaşlarımıza hizmet eden bir kamu kurumudur. Kurulduğu ilk günden buyana bugünkü gibi yine aynı heyecan ve azimle çalışarak gelişen ve değişen dünya koşullarına göre ayak uydurarak teknolojiyi yakalayıp vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. klasik posta anlayışının dışında bugün bankacılık, kargo, lojistik ve sigortacılık gibi yeni hizmet alanları yaratarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Niğde ilimizde 119 çalışanımız 6 PTT merkez müdürlüğümüz 12 adet şubemiz, 1 tane mobil aracımız ve 20 tane acentemiz olmak üzere 39 iş yeriyle tüm il, ilçe, belde ve köylerde hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti sunarken Niğde’nin 20 köy ve beldesinde sadece PTT vardır. PTT olarak kırsal olsun, merkezde olsun vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.  Bugün 178’inci yılını kutladığımız kuruluş yıl dönümümüz tüm ülkemize, milletimize ve PTT çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu