Advert

Vali Yılmaz Şimşek Köy Ziyaretlerinde

Vali Yılmaz Şimşek Köy Ziyaretlerinde
Vali Yılmaz Şimşek Köy Ziyaretlerinde Tuncay Aytaş
Bu içerik 264 kez okundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, köy ziyaretleri kapsamında Güllüce ve Yeşilburç köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun, görüş ve taleplerini dinledi.
Vali Yılmaz Şimşek, köy sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda kendisine geleneksel olarak evlerde yapılan bazlama ikramı yapıldı.Daha sonra yapılan köy kahvesinde iletilen ihtiyaçlara ise sorunların biran önce çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Toplantıların ardından köylerdeki kamu yatırımlarını inceleyen Vali Şimşek, "İl Özel İdaremiz aracılığıyla bugüne kadar ilimiz Niğde'de köylerin altyapısının iyileştirilmesine dönük güzel hizmetlerin hayata geçirildiğini görüyoruz. Bu hizmetlerin kalitesini daha da yükselteceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği müddetçe çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur." ifadelerini kullandı.Daha sonra Güllüce köyünde 1600-1700 yıllarında yaşamış evliyalar dan Gülbaba türbesini ziyaret etti ve  türbedeki yatırla ilgili bilgi alarak dua etti burasının ihtiyaçlarıyla ilgi bilgil alarak yetkililere talimat verdi.
Vali Şimşek'in ziyaretlerine İl özel idare sekreteri Ali Nebol, il müftü Alaaddin Gürpınar, İl kültür ve turizm müdürü Basri Akdemir ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda