Advert

İŞ-KUR'’dan ''NESOB'' Üyelerine Bilgilendirme

İŞ-KUR'’dan ''NESOB'' Üyelerine Bilgilendirme
İŞ-KUR'’dan ''NESOB'' Üyelerine Bilgilendirme Tuncay Aytaş
Bu içerik 411 kez okundu.

Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği ve Niğde İş-Kur İl Müdürlüğü ortak girişimle İstihdam seferberliği kapsamında tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.
Niğde Esnaf Odaları Birliği Toplantı salonunda gerçekleşen programda katılımcılara İş Başı Eğitim Programları, SSK Primleri ve personel maaşlarında teşvik programları hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Toplantıda katılımcılara İş-Kur personeli İş ve Meslek Danışmanları tarafından sunumlar yaparken, Niğde İş-Kur İl Müdür Ali Bingül ve  esnaf odaları başkan yardımcısı  Turgut Taygur  katıldı.
Niğde esnaf ve Sanatkarları Esnaf Odası ve Niğde İş-Kur İl Müdürlüğü tarafından Devletin sunmuş olduğu 100 günlük eylem planı kapsamında bulunan ve 2018 yılı Milli İstihdam Seferberliğinin 2. Fazında yer alan ilave istihdam teşviki ve iş başı eğitim programı hakkında İş-Kur personeli, iş ve meslek danışmanları tarafından Niğde esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanlığı üyesi iş verenlere bilgilendirme sunumu yapılarak İş Başı Eğitim Programları, SSK Primleri ve personel maaşlarında teşvik programlarıyla ilgili katılımcılara nasıl yararlanılabileceği hakkında bilgiler verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda