Advert

Aktaş Belediyesi'nden Askerlere Şenlik

Aktaş Belediyesi'nden Askerlere Şenlik
Aktaş Belediyesi'nden Askerlere Şenlik Tuncay Aytaş
Bu içerik 472 kez okundu.

Son zamanlarda art ardına hayata geçirdiği projelerle sosyal belediyecilikte atağa geçen Aktaş Belediyesi asker adayları için Asker eğlence etkinliği düzenledi.
Tüm konuklara yemek verildiği Asker Uğurlama etkinliğine katılan Başkan Çamur 15 asker adaylarına, Türk bayrağı ve askerde kullanılabilecek malzemeler hediye etti. Aktaş Belediyesi tarafından 98/4  tertip asker adayları için düzenlenen etkinlik Aktaş belediyesi Önünde  gerçekleşti. Geleneksel hale gelen asker uğurlama etkinliğine Aktaş Belediye  başkanı Yaşar Çamur, kasaba  belediye başkanları, belediye  çalışanları  , asker aileleri, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Vatan savunmasının çok kutsal bir görev olduğunu ifade ederek askerliğin önemine değinen Başkan Çamur’. Bu yıl 10.sunu düzenlediğimiz asker etkinliği, 15 adet gencimizi yakın zaman da Peygamber ocağına uğurlamak üzere kendilerine moral motivasyon olsun diye yapıyoruz. Aynı zaman da aileler hoşnut olması adına bu eğlenceyi düzenledik.  Bu atmosferde bu gençlerle birlikte olmaktan huzurlu olmamamın mutluluğunu yaşıyorum, ifadelerini kullandı.
Konuşmasının sonunda Asker adaylarına sevgili gençler, sevgili asker arkadaşlarım diyerek seslenen belediye başkanı Yaşar Çamur ” Vatan sizlere emanet, ailelerinizde bize emanet gözünüz arkada kalmasın Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin Allah yar ve yardımcınız olsun.” Diyerek konuşmasını noktaladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda