Advert

Gönül Elçileri Millet Kıraathanesi’nde

Gönül Elçileri Millet Kıraathanesi’nde
Gönül Elçileri Millet Kıraathanesi’nde Tuncay Aytaş
Bu içerik 342 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın eşi Münevver Özkan Hanımefendi “Gönül Elçileri” için Özbelde Millet Kıraathanesi’nde program düzenledi.
Sabah saatlerinde Özbelde Mevkii’nde bulunan Millet Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen programa “Gönül Elçileri” katıldı. Vali Yılmaz Şimşek’in eşi Çiğdem Şimşek Hanımefendi ile protokol eşlerinin bulunduğu program keyifli bir sohbetin ardından Millet Kıraathanesi’nin gezilmesiyle devam etti. Spor kompleksini de inceleyen Gönül Elçileri tenis kortuna giderek kısa süreli maç yaptılar.
Programa katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür eden Münevver Özkan Hanımefendi; “İlimizin gönül elçileriyle birlikte Millet Kıraathanesinde bir araya gelerek keyifli bir sohbet etme imkanı bulduk. Ev sahibi olarak katılımlarından dolayı misafirlerimize teşekkür ediyorum. Millet Kıraathanemizde has odamız, çocuklarımız için internetinde yer aldığı kütüphane, ders çalışacakları güzel nezih bir ortam mevcut. Tüm hemşehrilerimizi keyifli vakit geçirecekleri Millet Kıraathanemize davet ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda