Advert

Engelleri Birlikte Aşmak İçin Bir Araya Geldiler

Engelleri Birlikte Aşmak İçin Bir Araya Geldiler
Engelleri Birlikte Aşmak İçin Bir Araya Geldiler Tuncay Aytaş
Bu içerik 656 kez okundu.

Niğde Kayırlı Derneğince, İstanbul'da "Engelleri Birlikte Aşalım" etkinliği düzenlendi. Niğde Kayırlı Derneğince “Engelleri birlikte aşalım” piknik ve istişare programında İstanbul’da bulunan Kayırlı’lı engelli vatandaşlar ve aileleri bir araya geldiler.
Niğde Kayırlı Derneği Başkanı Halil İbrahim Şahan etkinlik programında yaptığı konuşmasında; “Bizleri yalnız bırakmayan İstanbul Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu Bey ve katılımda bulunan, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Sıkıntı içerisinde olan insanlarımızın sorunlarını giderdikçe bizler daha mutlu olacağız. Her canlı acı ve sıkıntı duyar. Fakat yalnızca başkasının acısını insan duyar. İnsan olabilmenin en önemli şartı da başkasının acısını hissedebilmektir. Bugün sizlerle gerçekleştirdiğimiz bu birliktelik başkasının acısını, sıkıntısını duyabilmenin bir ifadesidir. Mutluluk kavramı bir bütündür. Bir kesim acı ve karanlıktayken, diğer bir kesimin mutluluk içerisinde olması mümkün değildir. Mutluluk paylaştıkça artan bir kavramdır. Derneğimiz özellikle son yıllar içerisinde gerçekten yardıma muhtaç ve engelli vatandaşlarımıza yönelik son derece önemli yardımlar gerçekleştirdi.
Bugün burada birlikte engellilerle birlikte hem piknik yapma imkanı bulacak, hem de engelli aileleriyle istişarelerde bulunarak varsa sorunlara birlikte çözümler gerçekleştireceğiz. Bu projemize herkesi katkıda bulunmaya davet ediyoruz.
İnşallah sıkıntı içerisinde olan insanlarımızın sorunlarını giderdikçe bizler daha mutlu olacağız. Ben emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda