Advert

Kaymakam, Oltulu göreve başladı

Kaymakam, Oltulu göreve başladı
Kaymakam, Oltulu göreve başladı Tuncay Aytaş
Bu içerik 713 kez okundu.

İçişleri Bakanlığından, 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Murgul Kaymakamı iken Ulukışla’ya atanan Kaymakam Arif Oltulu görevine başladı.


Ulukışla İlçesine atanan Kaymakam Arif Oltulu görevine başladı. Ulukışla ilçesine gelişinde Belediye Başkanı Ali Uğurlu ve kaymakamlık personeli tarafından karşılanan Ulukışla Kaymakamı Arif Oltulu dün itibariyle görevine başladı.

 ARİF OLTUILU KİMDİR?
1981 yılında Aksaray'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Aksaray da tamamladıktan sonra 2005 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümün'den mezun oldu. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi A.B.D. yüksek lisans programından mezun oldu. 2007 yılında Maliye Bakanlığın'da Vergi Denetmen Yardımcısı olarak kamu görevine başladı. 2010 yılında Bingöl Kaymakam Adayı olarak Bingöl Valiliği'ne naklen atandı. Konya Ilgın İlçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Eskişehir Günyüzü İlçesi, Ordu Çaybaşı İlçesi ve Isparta Yenişarbademli İlçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Oltulu, Derbent,  Murgul İlçelerinde kaymakamlık görevini yürüttü. Arif Oltulu evli , 1 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda