Advert

Esnafa Aşure İkramı

Esnafa Aşure İkramı
Esnafa Aşure İkramı Tuncay Aytaş
Bu içerik 213 kez okundu.

Bor Demirciler ve Tamirciler Odası, Bor Yeni Sanayi Çarşısı'nda bulunan esnaf ve vatandaşlara Muharrem ayı münasebeti ile 28.Eylül 2018 Cuma günü Cuma namazı çıkışında Bor Yeni Sanayi Sitesi Dedeler Cami avlusunda aşure ikramında bulundu.
Aşure programına Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Bor Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, NESOB Başkanı Alim Yeşil, Bor Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Eriç, Niğde ve Bor ilçesindeki meslek odaları başkanları, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. 
Aşurenin, birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşmanın temsili olduğunu söyleyen Bor Demirciler ve Tamirciler Odası Başkanı Ethem Bozdoğan, “Oda olarak bu tür organizasyonlarımızı inşallah geleneksel hale getireceğiz. Bilindiği üzere kısa süre önce de Niğde Günleri gezisi düzenlemiştir. Bizlere her türlü desteği veren üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Aşure ikramımıza katılan herkese de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda