Advert

İl Başkanı Demircioğlu Eğitim Seminerinde

İl Başkanı Demircioğlu Eğitim Seminerinde
İl Başkanı Demircioğlu Eğitim Seminerinde Tuncay Aytaş
Bu içerik 212 kez okundu.

Hizmet-İş Sendikası Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in koordinatörlüğünde, Hizmet-İş Sendikası Şube, İl ve Bölge yöneticileri, işyeri sendika temsilcileri ve komite başkanlarının katıldığı Eğitim Seminerleri düzenleniyor.

Amasya'da düzenlenen Eğitim Programına Öz Güven Sen Sendikası Genel Başkanı Ömer Yılmaz, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz, Genel Başkan Yardımcıları Halil Özdemir, Mehmet Keskin, Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu, Kırşehir İl Başkanı Hızır Gürler ve temsilciler katıldı.

18-21 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Eğitim Semineri Niğde, Kayseri, Kırşehir ve Nevşehir’den gelen yönetici ve temsilcilerin katılımlarıyla Amasya’da gerçekleştirildi.

Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu yaptığı konuşmada eğitim programlarının düzenlenmesini sağlayan HAK-İŞ Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan başta olmak üzere tüm Genel Başkan Yardımcılarına teşekkür etti.

İl Başkanı Demircioğlu; "Niğde, Kayseri ve Kırşehir Başkanlıklarımızın yönetim kademelerinde görev yapan teşkilat mensuplarımızla ve işyeri sendika temsilcilerimizle Amasya'da düzenlenen  toplantı kapsamında bir araya geldik" şeklinde konuştu.

Sendika Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu; "Teşkilatımızla, yeni eğitim ve öğretim yılı başta olmak üzere güncel konuları, çalışanlarımızın sorunlarını, 696 Sayılı KHK düzenlemelerini, kadro kapsamı dışında kalan çalışanlarımız yönünden yeni bir düzenleme yapılması gerektiğini,  geçiş sürecini, ekonomik gelişmeleri, yüksek enflasyon nedeniyle, YHK sözleşmesinin kamu çerçeve toplu iş sözleşmesi ile güncellenmesi, ücret ve parasal hakların yeniden düzenlenmesi gerektiğini konuştuk.  Taleplerimiz ve beklentilerimiz üzerine görüş alışverişinde bulunduk. Yapılan sunumlarla teşkilat mensuplarımızın kişisel ve kurumsal bilgi ve birikimlerinin arttırılması sağlandı. Bu tür programlar ile teşkilatımızın geleceğe hazırlanmasının amaçlandığı Genel Başkan Vekilimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımız tarafından ifade edilmiştir" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda