Advert

Bakanlık Temsilcileri Öğretmenlerle Buluştu

Bakanlık Temsilcileri Öğretmenlerle Buluştu
Bakanlık Temsilcileri Öğretmenlerle Buluştu Tuncay Aytaş
Bu içerik 178 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Sürmeli ve Şube Müdürleri Özcan Tekgül ile Hamza Gürbüz Niğde’yi ziyaret ederek öğretmenlerle buluştu.
Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Sürmeli ve Şube Müdürleri Özcan Tekgül ile Hamza Gürbüz ilimizi ziyaret ederek öğretmenlerle buluştu. İl Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ile yapılan toplantıyla başlayan ziyaret bazı okullarımızda öğretmen buluşmalarıyla devam etti.
Yapılan okul ziyaretlerinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un öğretmenlere selamlarını ileterek sözlerine başlayan Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Sürmeli, "Kıymetli hocalarım hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni eğitim-öğretim yılının 2. gününde sizlerle bir araya gelmek, Sayın Bakanımızın öğretmenlerimizin görüşlerine verdiği değer sebebiyle varsa bakanlığımızdan istediğiniz taleplerinizi almak için buradayız. Sizlerden gelen talep ve önerileri ilgili daire başkanlıklarına, genel müdürlüklerine ileterek sayın bakanımızın riyasetinde çözülmesi için çalışacağız." dedi.  Öğretmenlerin talep ve önerilerinin görüşülmesi ile okul ziyaretleri son buldu. Son olarak Niğde’nin kanaat önderleri ile görüşerek gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulunulmasıyla ziyaret sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda