Advert

Vali Şimşek Halkla İç İçe

Vali Şimşek Halkla İç İçe
Vali Şimşek Halkla İç İçe Tuncay Aytaş
Bu içerik 281 kez okundu.

Göreve geldiği günden bugüne vatandaşlarla kurduğu sıcak diyaloglarla dikkat çeken Vali Yılmaz Şimşek, Ahi Paşa Mahallesi Sakinlerinin düzenlediği Aşure etkinliğine katıldı, daha sonra mahallede faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. 
Esnafın sorunlarını dinleyen Vali Şimşek, sürpriz ziyaretleriyle vatandaşlarla da uzun süre sohbet edip, dert dinledi. Vali Şimşek’e, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Alim Yeşil ve Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’da eşlik ederken Vali, bu ziyaretleri ile vatandaşlardan da takdir topladı.
Vatandaşlarla güncel konulara ilişkin sohbet eden ve dert dinleyen Vali Şimşek, yol güzergâhındaki esnafları da ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu. Vali Şimşek daha sonra yol güzergâhındaki esnaflarla ve alışveriş yapan bazı vatandaşlarla görüşerek istek ve önerilerini dinledi. Vali Şimşek’i aralarında gören esnaf ve vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirdi. Diğer yandan Vali Şimşek ve beraberindekiler, Ahi Paşa Mahallesi Sakinlerinin düzenlediği Aşure etkinliğine katılarak mahalleli kadınların yaptıkları aşureden tattılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda