Advert

Başkan Özkan Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Başkan Özkan Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
Başkan Özkan Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 455 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Özkan vatandaşla sürekli iç içe oluyor ve sorunlarını dinliyor. 
Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaret eden Belediye Başkanı Rifat Özkan esnaflarla sürekli iç içe olduklarını belirtti.
Başkan Özkan’ın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını belirten esnaflar da kendilerini ziyaret ettiği için Belediye Başkanı Özkan’a teşekkür ettiler.  Esnafın toplumun aynası olduğunu ve rutin olarak esnaf ziyaretleri sırasında halkın istek ve taleplerini yakından takip etme fırsatı elde ettiklerini belirten Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgi veriyor, sohbet etmek için fırsat buldukça esnaflarımıza misafir oluyoruz. Esnaflarımızın sorunları yerinde tespit ederek, sıkıntılara hızlı çözüm üretme konusunda çalışmalarımız sürüyor. Esnaf, bir kentin yüzü, vitrini ve o kentin gelişmişlik düzeyini en iyi belirten bir yapı taşıdır. Esnafımızın güler yüzlülüğü daim etmek sıkıntılarını dinleyip çözüm bulmak da bizlere düşüyor ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz” izmir rus escort.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu