Advert

Ak Kadınlardan Okuma Etkinliği

Ak Kadınlardan Okuma Etkinliği
Ak Kadınlardan Okuma Etkinliği Tuncay Aytaş
Bu içerik 261 kez okundu.

AK Parti Niğde Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kitap Okuma etkinliği düzenlendi. Sosyal ve kültürel çalışmalara ara vermeden devam eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Kütüphaneler haftası nedeniyle ‘Kitap Okuma’ etkinliği başlattı.
Niğde  belediyesi Millet Kıraathanesinde  düzenlenen etkinliğe Ak parti Niğde  Milletvekili Selim Gültekin, belediye başkanı Rifat Özkan, il Başkanı Mahmut peşin İl ve ilçe yöneticileri  İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katıldığı ‘Kitap Okuma’ etkinliği gerçekleşti. 
Okuyup öğrenmenin insan hayatına önemli katkılarının olduğunu dile getiren Kadın kolları başkanı Gülsüm Temur’, AK Partili kadınlar olarak toplum yararına yönelik çalışmalara devam edeceklerini dile getirdi. 
Temur’. Günlük hayatın koşuşturmasına yorgunluğuna bir nebze ara vererek kitap okumak hepimiz için güzel bir etkinlik oldu. Özellikle sosyal medyada geçirilen vaktin giderek arttığı günümüzde böyle bir etkinlikle kitap okumaya olan ihtiyacımıza dikkat çekmek istedik. Bu etkinliğimizi Genel Merkez Kadın kolları başkanımız öncülüğünde tüm il kadın kolu başkanlarımızla ayni gün ve saatte yaparak daha etkin kılmaya çalıştık. Tüm katılan kitapseverlere teşekkür ederiz” diyerek konuştu.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda