Advert

Tekmeler Anadolunun Geleceği için atıldı

Tekmeler Anadolunun Geleceği için atıldı
Tekmeler Anadolunun Geleceği için atıldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 398 kez okundu.

KIRŞEHİR TAEKWON-DO –NİĞDE ŞİMŞEK SPOR KULÜBÜ HAZIRLIK MAÇI YAPTILAR
04 Ağustos 2018 günü Niğde Şimşek Spor Kulübünde gerçekleştirilen etkinlikte Kırşehir Taekwon-do Takımı 25 sporcu ile müsabakaya katıldı. Müsabakaya ev sahibi takım sporcuları dahil 75 kişi katıldı. 
ŞİMŞEK SPOR KULÜBÜ BÜYÜK BAŞARILAR İÇİN START VERDİ.
Müsabakalar öncesi Şimşek Spor Kulübü Başkanı Hikmet BEKİL, Milli Takım Antrenörü ve Şimşek Spor Kulübü Direktörü Ufuk ŞİMŞEK ,Milli Takım Antrenörü ve Kırşehir Bölge Antrenörü Salim DEMİR sporculara ve velilere hitap ettiler.
Kulüp Başkanı Hikmet BEKİL liderliğinde Milli Takım Antrenörü Ufuk ŞİMŞEK Antrenörlüğünde yıllardır Ülkemize Avrupa’da,Balkan’larda ve Ulusal düzeyde madalyalar kazandıran Şimşek Spor Kulübü yeni kurmuş olduğu altyapı ile başarıların tekrarı ve artarak devam etmesi için start verdi.
Bütün sporcular birebir müsabakalar yaptılar. Üst düzey müsabakalar ilgiyle izlenerek görülen eksiklere anında müdahake edildi dedi. Alt ve üst sikletler arası müsabakalar da yapıldı. Müsabakalar sonunda teknik değerlendirmeler görevlilerimiz tarafından yapıldı. Teknik değerlendirmede Milli Takım Antrenörleri Ufuk ŞİMŞEK ve Salim DEMİR sporculara dünyada değişen sistem hakkında bilgi verdiler. Diğer ülkelerin çalışmaları ile Milli Takımlarımızın çalışmaları konusunda bilgi aktarılarak gerekli mukayeseler yapıldı. Niğde, Kırşehir, Kırıkkale gibi illerin Anadolu Taekwon-do’sunun geleceği olduğunu sporculara vurguladılar. Müsabakalarda bu illerin kardeş il kardeş takım olarak hareket etmeleri konusunda hemfikir oldularını belirttiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda