Advert

İŞKUR ve KADEM’den girişimcilik kursu

İŞKUR ve KADEM’den girişimcilik kursu
İŞKUR ve KADEM’den girişimcilik kursu Tuncay Aytaş
Bu içerik 454 kez okundu.

Kadın ve Demokrasi Derneği Niğde Şubesi (KADEM) ve İŞKUR il müdürlüğü ortaklaşa Niğde’de kadınlara yönelik girişimcilik kursu düzenleniyor.
Kadın ve Demokrasi Derneği Niğde Şubesi (KADEM) ve İŞKUR işbirliği ile gerçekleşecek olan  4 günlük Girişimcilik Kursu programının sonunda kursu başarıyla tamamlayan kursiyerler sertifika almaya hak kazanacaklar.
Girişimcilik kurslarının önemine vurgu yapan Niğde İŞKUR il müdürü Ali Bingül:  "Girişimcilik kursu Büyüyen ve gelişen Niğde ekonomisi için hayati önem taşımaktadır. Düzenlemiş olduğumuz kurslar girişimci gençlerimiz için yeni bir fırsattır. Bu kurslarda, teknik donanıma sahip, bilinçli adımlarla kendini ispatlayan bireyler yetişecek ve umarım İlimize ve milletimize faydalı olacaktır” dedi.
KADEM ve İŞKUR işbirliğiyle yapılacak olan Girişimcilik kursuna katılmak isteyenlerin Kadın ve Demokrasi Derneği Niğde Şubesine şahsen müracaat ederek form doldurmaları gerektiğinin altını çizen Bingül: “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kursiyer seçmeleri için yoğun bir talep olacağını tahmin ediyorum. Aklında Güzel ve Verimli projesi olan Girişimcileri Eğitim için bekliyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda