Advert

Parklar daha güvenli

Parklar daha güvenli
Parklar daha güvenli Tuncay Aytaş
Bu içerik 537 kez okundu.

Niğde Belediyesi kent genelindeki parklara güvenlik kamerası yerleştiriyor. Bu doğrultuda ilk uygulama İlhanlı Parkı’nda başlatıldı.
Parkları daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan Niğde Belediyesi, özellikle çocukların daha çok zaman geçirdiği ve çocuk oyun gruplarının bulunduğu parkları, 7 gün 24 saat gözetleyecek kamera sistemleri kuruyor.
Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın talimatıyla Niğde Belediyesi tarafından parkların dört bir köşesini gören güvenlik kameraları kuruluyor. 
Hemşehrilerinin huzur ve mutluluğunun kendileri için öncelikli olduğunu ifade eden Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Daha yaşanabilir bir Niğde için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet noktasında birçok ilki gerçekleştiriyor, önemli yatırımları şehrimize kazandırıyoruz. Tüm bu hizmet ve yatırımların yanı sıra vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için imkanlarımız doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda parklarımızı güvenlik kameralarıyla daha güvenli bir hale getirmeye çalışıyoruz” izmir rus escort.  
Belediye Başkanı Özkan; “Parklarımızda çocuklarımızın güvende oynamaları ve ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla parklara getirmesi amacıyla bir kamera sistemi kurduk. Bu sistemle parklarımız 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenecektir. Niğde Belediyesi olarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için il sınırlarımızda her türlü tedbir için destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. Kurulan güvenlik kameralarından memnuniyetini dile getiren vatandaşlar ise Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkürlerini iletiyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu