Advert

Milli Savunma Bakanı Akar: DEAŞ ile karadan yüz yüze gelen tek devlet biziz

Milli Savunma Bakanı Akar: DEAŞ ile karadan yüz yüze gelen tek devlet biziz
Milli Savunma Bakanı Akar: DEAŞ ile karadan yüz yüze gelen tek devlet biziz Tuncay Aytaş
Bu içerik 260 kez okundu.

Milli Savunma Bakanı Akar "Muhataplarımıza YPG/PKK'nın bölgeyi terk etmesi konusunu sürekli hatırlatıyoruz. DEAŞ ile karadan yüz yüze gelen tek devlet biziz." dedi.
Milli Savunma Bakanı Akar, "Karadan DEAŞ ile yüz yüze gelen tek devlet biziz. Diğerleri havadan, şuradan, buradan bu mücadeleye girdiler. Bizim arkadaşlarımız göğüs göğüse muharebelerle en radikal DEAŞ'lılardan 3 bine yakınını bulundukları bölgede etkisiz hale getirdiler" ifadesini kullandı. Akar'ın açıklamalarından satır başları şöyle:
"Münbiç Konusunda Yavaş da Olsa İlerleme Oluyor"
Münbiç konusunda yavaş da olsa ilerleme oluyor. Muhataplarımıza YPG/ PKK'nın bölgeyi terk etmesi konusunu sürekli hatırlatıyoruz.
"Karadan DEAŞ İle Yüz Yüze Gelen Tek Devlet Biziz"
Karadan DEAŞ ile yüz yüze gelen tek devlet biziz. Diğerleri havadan, şuradan, buradan bu mücadeleye girdiler. Bizim arkadaşlarımız göğüs göğüse muharebelerle en radikal DEAŞ'lılardan 3 bine yakınını bulundukları bölgede etkisiz hale getirdiler.
"3,5-4 Milyon İnsanın Güvenliğini Sağlıyoruz"
İdlib'de ateşkes bozulmadan 3,5-4 milyon insanın güvenliğinin sağlanmasına, yardımların yürütülmesine ve saldırıların durmasına gayret ediyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda