Advert

Spor Güvenliği toplantısı yapıldı

Spor Güvenliği toplantısı yapıldı
Spor Güvenliği toplantısı yapıldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 365 kez okundu.

Niğde İl Spor Güvenliği toplantısı Niğde Valisi Yılmaz Şimşek başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile ilgili kurum, kuruluş müdür ve temsilcileri katıldı.
Vali Yılmaz Şimşek’in açılış konuşmasının ardından başlayan toplantıda, 2018-2019 sezonu içerisinde yapılacak müsabakaların ve diğer sportif etkinliklerinin sağlıklı ve güvenli bir ortamda oynanabilmesi için alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü.
İlgili kurumların yaptıkları sunumların ardından güvenlik tedbirleri hakkındaki görüş ve önerilerin değerlendirildiği toplantıda ayrıca kamu kurumlarına ait spor tesislerinin dernek, vakıf ve vatandaşlar tarafından etkin bir şekilde kullanımı ile kurumlar arasındaki koordinasyonun sağlanması konuları görüşüldü.
İl merkezi, ilçe, köy ve kasabalarda Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafınca sportif faaliyetlerde yetenekli çocuk ve gençlerin taramasının etkin bir şekilde yapılmasının kararlaştırıldığı toplantıda Vali Yılmaz Şimşek,  spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluklara vesile olmasını, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması temennisinde bulundu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda