Advert

NESOB’dan Rektöre ziyaret

NESOB’dan Rektöre ziyaret
NESOB’dan Rektöre ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 217 kez okundu.

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete; Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil, Denetleme Kurulu Üyesi Bekir Şentürk ve emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Şentürk katıldı.
Üniversitenin başarılarını yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Âlim Yeşil; Üniversite bünyesinde açılan yaz okulunun hem Üniversite hem de Niğde için büyük bir kazanım olduğunun altını çizdi ve programın açılmasına destek olan herkese ayrıca teşekkür etti.Ziyaret kapsamında ayrıca, Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil misafirperverliklerinden dolayı Rektör Kar’a teşekkürlerini ve başarı dileklerini sunarak anı tabağı takdim etti.
Prof. Dr. Muhsin Kar ise, Niğde'nin öğrenci kenti olarak öne çıkabilmesi ve öğrenci memnuniyetinin artırılması yönünde yapılacak olan öneri ve işbirliklerine her zaman açık olduklarını ifade ederek, ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda