Advert

Başkan Özkan esnaf ziyaretinde

Başkan Özkan esnaf ziyaretinde
Başkan Özkan esnaf ziyaretinde Tuncay Aytaş
Bu içerik 310 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Uzun Sokak’ta esnaf gezisi yaparak esnafın talep ve isteklerini dinleyerek hayırlı işler diledi.
Her hafta farklı mahallelerde kurulan hizmet çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Rifat Özkan şehir içindeki esnafları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Yaptığı esnaf ziyaretlerinde vatandaşın talep ve isteklerini dinleyen Başkan Özkan sorunların çözümü için anında ilgili birimlere talimat veriyor. 
Her fırsatta vatandaşla iç içe olan ve “Vatandaşımızın hizmetkarıyız” diyen Başkan Rifat Özkan; “Makamda oturarak vakit geçirmek yerine vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi daha çok önemsiyoruz.  Her gün farklı caddeleri ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımızın beklenti, isteklerini dinliyoruz ve onların taleplerine göre hizmet üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve vatandaşımızın ne ihtiyacı varsa imkanlar ölçüsünde en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarla da şehrimiz Türkiye’de adından söz ettiren bir şehir haline geldi” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda