Advert

Hizmet İş Sendikasından Emniyet Müdürüne ziyaret

Hizmet İş Sendikasından Emniyet Müdürüne ziyaret
Hizmet İş Sendikasından Emniyet Müdürüne ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 312 kez okundu.

Hak İş’e bağlı Hizmet İş Sendikası Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu, Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Demircioğlu, İl Emniyet Müdürüne sendika olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Hizmet-İş Sendikasının gün geçtikçe büyümeye devam ettiğini söyleyen Demircioğlu, “Temmuz 2018 sendika üye istatistiklerinde Hizmet-İş Sendikasının hızla büyüdüğü ortadadır. Temmuz 2018 itibariyle Hizmet-İş sendikamız 286 bin 356 üyeye ulaştı. Bu da Türkiye’deki en büyük sendika kolu anlamına geliyor. Genel Başkanımız Sayın Mahmut Arslan’ın ifade ettiği gibi, “Bu artışlarla en büyük olduğumuz tescillenmiş oldu. Bütün çalışanları sendikamız bünyesine katmak için büyük bir mücadele ortaya koyduk. Büyük sendika olmanın verdiği büyük sorumluluğu yerine getireceğiz” dedi.
Demircioğlu, Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanlığı olarak makamında bizi kabul buyuran saygı değer Niğde İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’na çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda