Advert

KADEM’den basın kahvaltısı

KADEM’den basın kahvaltısı
KADEM’den basın kahvaltısı Tuncay Aytaş
Bu içerik 385 kez okundu.

Başkan Gülçin Güç Yaşar, 8 Mart 2013’te dünya kadınlar gününde kurulan KADEM’in kadın ve demokrasi derneği olduğunu, KADEM olarak kadınların birikim ve yeteneklerini daha verimli kullanabilmeleri için uygun bir zemin oluşturmayı kendilerine en büyük amaç edindiklerini söyledi.
Cinsiyet ayrımı yapmadan ‘herkese karşı, her türlü şiddetle mücadele’ ediyoruz diyen Başkan Gülçin Güç Yaşar, kadın ve aileye verilen devlet desteklerini, tarım desteklerini, yasal haklar ve eğitimler gibi birçok eğitim, seminer ve kurslar düzenliyor, her bir kadınımıza, gencimize devletimizin verdiği hakları en iyi şekilde anlatmayı hedefliyoruz” dedi. Başkan Güç Yaşar; “Kadınlarımızın sanatta, ticarette, eğitimde ve siyasette daha güçlü, daha aktif olmasını istiyor, bu konuda dernek olarak elimizden geleni yapıyoruz. Kadem olarak derneğimizin kapıları tüm kadınlarımıza sonuna kadar açıktır”dedi. 
KADEM Başkanı Gülçin Güç Yaşar davetimizi kırmayıp, davetimize icabet eden tüm basın mensubu görevlilerine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda