Advert

Niğde Anadolu Futbol Kulübü Yöneticileri, Rektör Kar’ı Ziyaret Etti

Niğde Anadolu Futbol Kulübü Yöneticileri, Rektör Kar’ı Ziyaret Etti
Niğde Anadolu Futbol Kulübü Yöneticileri, Rektör Kar’ı Ziyaret Etti Tuncay Aytaş
Bu içerik 369 kez okundu.

Eski adı Niğde Belediye Spor olan ve Altınordu Futbol Kulübü tarafından alınıp Anonim Şirket olarak yeniden yapılandırılan ve faaliyetlerini Niğde Anadolu Futbol Kulübü adı altında sürdürecek olan kulübün yöneticilerinden İdari Direktör Hasip Ertürk ve Altyapı Sorumlusu Can Duran, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’ı makamında ziyaret etti.
“İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” felsefesiyle yola çıktıklarını belirterek sözlerine başlayan kulüp yöneticileri, bu süreçte verilen eğitimlerin de bu felsefe doğrultusunda ilerlediğini vurgulayarak Üniversite ile karşılıklı yapılacak her türlü işbirliğine açık olduklarını ve destek çıkacaklarını söyledi.
Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulunun alanında köklü bir eğitime sahip olduğunu ve bu anlamda teori pratik etkileşimine fırsat sağlayacak bu tür işbirliklerinin karşılıklı öğrenmeye de önemli katkılar sağlayacağını söyledi.
Rektör Kar sözlerinin devamında, Niğde Anadolu  Futbol Kulübünün yapacağı her türlü faaliyetin içerisinde olacaklarını ve destekleyeceklerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda