Advert

Genç yaşta şeker hastalığı ile savaşıyor

Genç yaşta şeker hastalığı ile savaşıyor
Genç yaşta şeker hastalığı ile savaşıyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 641 kez okundu.

Niğde’de güvenlik görevlisi olarak çalışan Cem Bayram isimli vatandaş şekerinin desteklenmemesi nedeniyle ameliyat olması için 25 bin TL’ye ihtiyaç var.
Niğde’de yaşayan terminalde güvenlik görevlisi olarak çalışan, bir çocuk babası Cem Bayram, şeker hastalığı ile savaşıyor.800- 900 seviyelerini bulan şekeri bir türlü düşürülemiyor düştüğü zaman da hemen geri yükseliyor.
Şekerinin aşırı yükselmesinden dolayı kriz geçiren Bayram kendisine bişey olursa eşinin ve çocuklarının yalnız kalacağından endişeleniyor.
Hastalığı hakkında açıklama yapan güvenlik görevlisi Cem Bayram; Şeker hastasıyım, şekerim genelde 800 – 900’e çıktığından dolayı hastaneye kaldırıyorlar kriz geçiriyorum. Çocuğa ben bakıyorum, kriz geçirdiğimde yanımda kimse olmasa çocuğuma bakacak kimse yok. Ben yokken ağlaya ağlaya çocuğuma bir şey olmasından korkuyorum, diğer şeker hastalarına müdahale edildiğinde düşük seviyelere getiriyorlar sonra dengede devam ediyor, fakat benimki hastaneye yattıktan sonra 200 e 250 e indirildiğinde aradan bir ay geçmeden tekrar aynı seviyelere çıkıyor. 800 e çıktığında da kalp damar rahatsızlıklarından korkuyorum, damarlarım tıkanır, felç geçiririm diye korkuyorum.’ dedi. Bayram; ‘Bana bir şey olursa çocukları yalnız bırakmaktan, yüzüstü bırakmaktan korkuyorum bir an önce birilerinin bana yardımcı olmasını istiyorum diyabetin ameliyatını buldular ama biraz maliyetli bu ameliyatı olmak istiyorum yetkilerden yardımseverlerden yardım bekliyorum.’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda