Advert

Hizmet çadırı Selçuk Mahallesi’nde

Hizmet çadırı Selçuk Mahallesi’nde
Hizmet çadırı Selçuk Mahallesi’nde Tuncay Aytaş
Bu içerik 367 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın hizmeti vatandaşın ayağına götürmek için başlattığı hizmet çadırı projesi vatandaşın yoğun ilgisiyle devam ediyor. 
İlk olarak İlhanlı Mahallesi’nde başlayan hizmet çadırının bu haftaki durağı Selçuk Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği hizmet çadırı sabahın erken saatlerinde hizmete sunuldu.  Vatandaşın sorunlarıyla tek tek ilgilenen Başkan Rifat Özkan taleplerin anında çözüme kavuşması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.
Vatandaşa hitaben bir konuşma yapan Başkan Rifat Özkan; “Niğde Belediyesi olarak mahallelerde başlattığımız acil hizmet programı çerçevesinde bu hafta sizin komşunuz oluyoruz. Toplantımıza katıldınız, teveccüh gösterdiniz hoşgeldiniz. Hizmet çadırını kurduğumuz mahallede özellikle vatandaşımızın ayağına gelerek onları da çadırımıza davet ederek, sokak sokak gezerek hizmet birimi olan müdürlerimizle personelimizle birlikte sıkıntıları yerinde görerek acil çözüm ürettiğimiz hizmet projesidir.” dedi.
Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Biz bunları yaparken diğer mahallelerimizde de rutin olarak çalışmalarımız devam ediyor.  Amacımız hizmet çadırı kurduğumuz mahallemizdeki çalışmalarda daha hassas davranmak. Böylece tüm mahallelerimiz için çalışmalarımız aynı heyecanla aynı hızlılıkla hizmet üreterek devam edecek” şeklinde konuştu.
“Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız”
Hizmet çadırında vatandaşla bir araya geleceklerini söyleyen Başkan Özkan; “Her gün öğleden önce ve öğleden sonra belirli saatlerde çadırda olacağız. Ekiplerimizle birlikte sokak sokak mahallenizi dolaşacağız. Bütün sıkıntılarınızı bir hafta içinde çözeceğiz.  Çözülmesi gereken ne kadar probleminiz varsa komşunuz oluyoruz dertlerinizi, isteklerinizi ve tavsiyelerinizi de bekliyoruz.  Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda