Advert

Türkiye Gazetesi'nden Başkan Güzel'e ziyaret

Türkiye Gazetesi'nden Başkan Güzel'e ziyaret
Türkiye Gazetesi'nden Başkan Güzel'e ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 313 kez okundu.

Türkiye Gazetesi Niğde il temsilcisi Hüseyin Gökdemir, Çiftlik İlçe Belediye Başkanı Serkan Güzel’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Serkan Güzel, ziyaretten dolayı Hüseyin Gökdemir’e teşekkür ederek, belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Türkiye Gazetesi hakkında bilgiler veren Hüseyin Gökdemir; “Basın etik ilkeleri ile temel hak ve özgürlüklerine sıkı sıkı bağlı olan Türkiye gazetesi, kurduğu özel haber servisi ile gündem oluşturan haberlere imza atmaya devam etmektedir. Türkiye gazetesi, yayın hayatına başladığı 22 Nisan 1970 tarihinden bugüne, sahibi ve yayın politikası değişmeden faaliyetlerini sürdüren tek basın organıdır. Basın etik ilkeleri ile temel hak ve özgürlüklere sıkı sıkı bağlı olan gazete, son yıllarda yaptığı çalışmalarla kendini sürekli yenileyerek okuyucusunun ilgisini canlı tutmaktadır.” şeklinde konuşarak, günün ziyaret ve anısına Türkiye Gazetesi logolu özel yapım saat taktim etti.
Kendisine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel, Türkiye Gazetesi’nin yaptığı haberciliği beğeniyle takip ettiğini kaydederek, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda