Advert

Başkan Taygur’dan Vali Şimşek’e özel teşekkür

Başkan Taygur’dan Vali Şimşek’e özel teşekkür
Başkan Taygur’dan Vali Şimşek’e özel teşekkür Tuncay Aytaş
Bu içerik 313 kez okundu.

NESOB Başkan Vekili ve Niğde Demirciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Turgut Taygur, göreve geldiği günden bugüne hizmet etmek için canla başla çalıştıklarını ifade ederek, “esnafımız için hizmetlerin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu hizmetler noktasında Sayın Niğde Valimiz Yılmaz Şimşek’ in bizlere büyük destekleri oldu. Yoğun çalışma temposu arasında sanayi esnafımızı hiç bir zaman yanlız bırakmadı. Esnafımızın sıkıntıları ve sorunlarını hiç bir zaman kulak arkası etmedi. Niğde ilimizin en ucra köşesinde bulunan esnaflarımızı ziyaret eden Niğde Valimiz Yılmaz Şimşek, bir kez daha esnafımızın yanında olduğunu göstermiştir’ dedi. 
NESOB Başkan Vekili ve Niğde Demirciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Turgut Taygur, bugüne kadar gözle görülür elle tutulur hizmetlere imza attıklarını, gaz kesmeden devam edeceklerini ve hizmet noktasında hizmette katkısı olanlara şükranlarını bildirdi.
NESOB Başkan Vekili ve Niğde Demirciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Turgut Taygur, ayrıca Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’i makamında ziyaret ederek esnaf ve sanatkârımız adına şükranlarını bildirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda