Advert

DSİ Bölge Müdürü Çınar, yatırımları inceledi

DSİ Bölge Müdürü Çınar, yatırımları inceledi
DSİ Bölge Müdürü Çınar, yatırımları inceledi Tuncay Aytaş
Bu içerik 346 kez okundu.

Devlet Su İşleri Konya 4. Bölge Müdürü Birol Çınar, Niğde'de yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi. 
DSİ Konya 4. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Çınar ve beraberindeki heyet, Niğde merkez, Bor, Ulukışla, Çamardı ve Çiftlik ilçelerinde yapımı devam eden baraj, gölet, merkezi taşkın koruma tesisi park ve rekreasyon alanı yatırımlarına ilişkin inceleme yaptı.
Projelerdeki çalışmalarını sahada kontrol eden heyet, yaptıkları toplantılarda çalışmalarda gelinen aşama, çalışma programına riayet edilip edilmediği ve bundan sonra yapılacaklarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çalışmalarda görülen aksamalar ve eksiklikler uyarılar yapılarak gerekli talimatlar verildi.
Bölge Müdürü Birol Çınar başkanlığındaki DSİ heyeti, iki günlük Niğde programı kapsamında Ulukışla ilçesi; Belediye Başkanlığını ziyaret ederek DSİ projeleri hakkında değerlendirme toplantısı düzenlendi. Ulukışla İçme suyu Tesisleri (İsale Hattı+Arıtma Tesisi), Handeresi Barajı ve Sulaması, İmrahor Barajı ve Sulamasını yerinde inceledi. Müdür Çınar; Bor ilçesi; Kemerhisar Gökbez Barajı ve Sulaması, Merkez İlçesi; Kayırlı Barajı ve Sulaması, Çiftlik ilçesi; Belediye Başkanlığı ziyaret edilerek ilçe merkezi taşkın koruma tesisi ve belediye tarafından yapılan park ve rekreasyon alanı incelendi. Çiftlik İlçe Merkezi Taşkın Koruma Tesisi, Çamardı ilçesi; Ören Barajı ve Sulaması, Bademdere Barajı ve Sulaması, Belediye Başkanlığı ziyaret edilerek değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda